Merhaba tavla oyna kullanıcıları sizlerinde bildiği gibi tavla oyunumuz bilgisayar üzerinden oynanmaktadır. Bizler bu hizmeti sizlere sunarken sizleri düşünerek bu hizmeti daha üst seviyelere yükseltmenin gayesi içerisinde olduğumuzu siz kullanıcılarımızın bilmesi gerektiğini söylemek istedik. En kısa zamanda bilgisayar tavla dışında yeni uygulama aktif edilecektir.

NEDİR YENİ UYGULAMALAR

Sizlerinde bildiği üzere karşınızdaki rakiplerinizin sizler gibi olması bazen ister istemez sizleri zor duruma itiyor ola bilir. Bu sebeple tavla.org olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu yenilik içerisinde bilgisayara karşı tavla oynama hizmetini aktif ederek gönül rahatlığı içerisinde tavla oyunu oyna bilirsiniz.

tavlaorgg

Sitemiz içerisinde yukarıda da görmüş olduğunuz tavla seti içerisinde bilgisayara karşı tavla oyna oyunu sağlaya bileceksiniz kendinizi tamamen gerçek bir kullanıcının karşısında oynuyormuş gibi hissine kapanıp heyecan verici dakikalar ve saatler geçireceksiniz.

BİLGİSAYARA KARŞI TAVLA OYNA NEDİR?

Bilgisayara karşı tavla oynama oyunu oyunu oynarken karşınızda gerçek bir kullanıcının olmaması ve tamamen makine yani robot sistemi tarafından size rakip olan bir yazılım ile karşı karşıya oluyorsunuz bu elbette gerçek kullanıcıya nazaran daha kötü performans sağlıyor olsa bile en azından siz kullanıcılarımızın hizmetine yeni bir tavla oyna hizmeti sunmuş bulunmaktayız.

BİLGİSAYARA KARŞI TAVLA OYNAMA ŞEKLİ?

Bilgisayara karşı tavla oynama hizmetimiz tamamen ücretsiz ve bedava olmaktadır siz kullanıcılarımızdan hiç bir şekilde ücret talep etmemekteyiz. oyun içeriği tamamen flash oyundan ibaret olup sistem tarafından dönmektedir bu sebeple karşınızdaki oyuncuyu pek fazla önemsemeden tavla oynama keyfini çıkara bilirsiniz bedava tavla hizmeti sunan tek adrese hoşğeldiniz ve sizlere iyi oyunlar dileriz. Oyunumuzu hemen alttaki linki tıklayarak oynaya bilirsiniz.

OYNAMAK İÇİN TIKLA

Sayfaya Puan Ver

Bir önceki yazımız olan Tavla Oyunu Nasıl Oynanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BENZER YAZILAR

Zor Tavla Oyna Zor Tavla Oyna

Zor Tavla Oyna Klasik oyunlar arasında bulunan tavla oyunu, son dönemlerde artan iş yoğunluğu ve yorgunluğundan kaynaklı...

Kız Tavlası Nedir Kız Tavlası Nedir

İçindekiler1 Kız Tavlası Nedir1.1 KIZ TAVLASI NASIL OYNANIR?1.2 Kız Tavlası Oyna1.3 KIZ TAVLASININ KARAKTERİSİTK...

Tavla Nasıl Oynanır Tavla Nasıl Oynanır

İçindekiler1 Tavla Nasıl Oynanır1.1 Tavla Oyunu Başlangıcı ve Kuralları1.2 Pulları Toplama Tavla Nasıl Oynanır Tavla...

Kullanıcılarına Gerçeklik Hissi VerenTavla Oynama Ortamı