Bedava Tavla

Bedava Tavla Oyna

Bedava tavla nedir ne işe yarar şöyle açıklamak gerekirse; 15 pul ile oynanan tavla günümüzde yoğun bir şekilde oynanmaktadır. Kahvede, evde, kafede, parkta ve her yerde tavla oynayabilmek mümkün. İnternet dünyasının hızla gelişme göstermesiyle birlikte internet üzerinden online oyunculara karşı tavla oyna oynayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Özel bir platformun üzerinde oynanan bu oyun iki kişiliktir. Dünyadaki en eski oyunlarından biri olduğu bilinmektedir. Oyunun ilk ortaya çıktığı zamanlarda tavladaki taşların ve zarların kemiklerden yapıldığı tahmin edilmektedir. Tavlada dört bin beş yüz civarında hamle ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle oyunda ustalaşmak büyük önem arz etmektedir. Zara dayalı bir oyun olduğu için şans faktörü de tavla oyunu için önemlidir. 1400’lü yıllardan itibaren Türk milletinde tavla oyunu yaygınlaşmaya başlamıştır. Tavladaki zar kombinasyonlarını sözlü olarak ifade etmek amacıyla Farsçadan Türkçeye geçmiş olmuş isimler kullanılır.

Bedava Tavla Oynamak

İnternet üzerinden tavla keyfini yaşayabileceğiniz birçok site bulunuyor. Bu sitelerin birçoğu ücretli ve tamamen para kazanma amacına dayalı olarak kuruluyor. Kâr amacı gütmeyen ve kaliteli, zevkli oyunu ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sitelerin sayısı yok denecek kadar az. Arama motorlarına tavla oyna yazarak birtakım araştırmalar gerçekleştirdik. Araştırmalarımız sonucunda Türkiye’nin en kaliteli ve ücretsiz olarak hizmet veren tavla oyun sitesini bulduk. %100 gerçek ve online kullanıcılara karşı tavla oynamanın keyfini yaşamak istiyorsanız, siz de www.tavla.org sitemizden ileri ki zamanlarda oynayabilirsiniz. Sizlerde hemen tavla oyunlarından yararlanmak istiyorsanız oyuna başlamak için alttaki butona basa bilirsiniz.

Bedava Tavla Oynama

Tamamen ücretsiz ve bedava olarak hizmet vermekte olan tavla.org sitemiz sizlere heyecan dolu yeni arkadaşlar dostlar kazandırmaya devam etmektedir. Sizlerde başka sitelerde ve başka ortamlarda tavla oynamak için boşuna para harcamanıza gerek kalmadı!. Tavla.ORG olarak hazırlamış olduğumuz yeni oyunumuz sayesinde sizlerde bedava tavla oynama imkanı yakalayarak yüz binlerce gerçek kullanıcılarla bedava tavla oynamak için vakit geçire bileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan makalemizde sizlere; Bilgisayara Karşı Tavla Oyna nasıl olur ve nasıl oynanır açıklamalarında bulunduk bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sayfaya Puan Ver

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Karşı Tavla Oyna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BENZER YAZILAR

Zor Tavla Oyna Zor Tavla Oyna

Zor Tavla Oyna Klasik oyunlar arasında bulunan tavla oyunu, son dönemlerde artan iş yoğunluğu ve yorgunluğundan kaynaklı...

Kız Tavlası Nedir Kız Tavlası Nedir

İçindekiler1 Kız Tavlası Nedir1.1 KIZ TAVLASI NASIL OYNANIR?1.2 Kız Tavlası Oyna1.3 KIZ TAVLASININ KARAKTERİSİTK...

Tavla Nasıl Oynanır Tavla Nasıl Oynanır

İçindekiler1 Tavla Nasıl Oynanır1.1 Tavla Oyunu Başlangıcı ve Kuralları1.2 Pulları Toplama Tavla Nasıl Oynanır Tavla...

Kullanıcılarına Gerçeklik Hissi VerenTavla Oynama Ortamı