Tavla Oyna

tavla.org

1400’lü yıllardan itibaren Türk toplumunda oynanmaya başlayan tavla oyunu, 2 kişilik bir oyundur. 5 yaş üzeri kadın – erkek herkesin oynayabileceği tavla oyunu, 5 – 30 dakika arasında sürmektedir. Oyunda şans, olasılık, strateji, taktik ve hesap etme gibi etmenler önemli rol oynuyor.

Birçok ortamda tavla oynamak mümkün. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ya da ailenizle tavla oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden hiç tanımadığınız kişilerle tavla oynamak ve kendinizin ne kadar profesyonel bir tavla oyuncusu olduğunu görmek ister misiniz? O halde bedava tavla oyunuma imkânı bulabileceğiniz tavla.org adresine girin ve siteye üye olarak kendinizi göstermeye başlayın. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir tarafından sisteme bağlı online oyuncularla tavla oynamanın keyfini 7/24 kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi tavla sitesi tavla.org adresinde her saatte binlerce rakip bulmak mümkün. Bilgisayara karşı değil, kendiniz gibi online oyunculara karşı tavla oynamanın keyfini sürün. Üstelik bu hizmetler tamamen ücretsiz. Siteye kayıt, odalarda sohbet etmek ve tavla oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Siz de; henüz daha beni yenebilen yok, profesyonel tavla oyuncusuyum gibi iddialarda bulunuyorsanız birbirinden profesyonel oyuncuların yer aldığı tavla.org adresine girebilirsiniz. Binlercen online kullanıcıyla birlikte tavla oynamak ve kendinizi kanıtlamak için daha ne bekliyorsunuz?

1 Comment on Tavla Oyna

  1. Yakında bu sitede merakla bekliyoruz tavla oyununu :)

Leave a comment

Your email address will not be published.

*