Bir ilk tavla oyunumuzu sizler için mobil cihazımıza aktardık evet yanlış duymadınız tavla.org olarak sizleri düşünerekten mobil tavla oyunu oynamak için tavla oyununu her yerde oynamanız için mobil cihazlara aktarmış bulunmaktayız.

Yapmanız gereken çok kolay cihazınızın Chrome yada farklı bir tarayıcısını açıyorsunuz ve açılan sayfanın en tepesinde ara
kısmına giriyorsunuz ve bu kısımda tavla.org yazarak sitemizi buluyorsunuz bağlantı sağlandıktan sonra tavla oyna kısmından oyunumuza bağlanıyorsunuz oyuna bağlanırken sizlerden istenecek olan login pas kısımlarını dolduruyorsunuz login oyun içerisinde kullanacağınız nickiniz yani ruhumuz olacaktır pass denilen kısım ise sizlerin unutmaması gereken Şifre olacaktır bu şifreyi lütfen bizler dahil olmakla beraber kimse ile paylaşmamanız gerekiyor. E-mail kısmına gelince ileri ki zamanlarda olur da
nickinizin şifresini unutur oyuna giriş sağlayamazsanız şifrenizi girmiş olduğunuz e-mail adresine göndermekteyiz bu sebeple lütfen şifrenizi doğru giriniz.
Mobil tavla oyunumuz diğer oyunlardan çok farklı çünkü günün her anında tavla oyunumuza bağlanabilecektir.

Üstelik www.tavla.org sitemiz içerisinde oynamış olduğunuz oyunun yapay zekalı sistemi ile bilgisayara karşı tavla oyna oyunundan yararlana bileceksiniz. Karşınızda tamamen yapay zeka bir bot tarafından oyun oynanmış olacak ve böylelikle sizlerde zaman kaybından problem yaşamayacaksınız. Hemen oynamak için Linki tıklayın.

OYNAMAK İÇİN TIKLA

BENZER YAZILAR

Kız Tavlası Nedir Kız Tavlası Nedir

Kız Tavlası Nedir Kız tavlası nedir ne işe yarar ve nasıl oynanır şöyle ki, eğlence seçeneği olarak geçmişten...

Tavla Nasıl Oynanır Tavla Nasıl Oynanır

Tavla Nasıl Oynanır Tavla nasıl oynanır sizlerde öğrenmek için yazımızı tamamen okumanız gerekiyor şöyle ki;...

Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır

Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır Tokat tavla oyunu nasıl oynanır şöyle ki; geçmişten günümüze değişerek ve gelişerek...

Tavla.ORG Türkiye'nin En Sevilen Tavla Ortamı


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli tavla oyunları sunan Tavla.ORG - Sizlere hem sohbet hem tavla oynama imkanı sunmaktadır.

Copyright - 2017 Tavla.ORG