Gerçek Kişilerle Tavla Oyna

Tavla.ORG – Sitemiz içerisinde milyonlarca insanın yer almış olduğu oyunda sizlerde karşınızda rakip olarak olacak kişilerin gerçek olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu sebeple sitemiz olarak sizlere sunmuş olduğumuz tavla hizmet içerisinde yer alan kullanıcıların hepsi gerçek insanlardan oluşmaktadır. Gerçek insanlarla tavla oyunu oynayarak zaman geçirecek bunları yaparkende müzük keyfi yaşayacaksınız.

Gerçek kişilerle tavla oynamanın gerçek adresi olan www.tavla.org sitesi binlerce insanın içerisinde barındırdığı ve tavla oyna hizmeti sunan tek gerçek popüler tavla sitesi. Gerçek masa hissi oyunları arasında çevrimiçi tavla oyunu oynaya bilir, koleksiyon tavla oyunlarımızdan yararlana bilirsiniz.

gerçek tavla

Gerçek insanlar topluluğundan oluşan oyunumuz içerisinde zaman ile sizlere uyumlu yapay zeka tavla oyununuda aktif etmeyi düşünüyoruz bu yapay zeka sayesinde gerçek insanların olmadığı tavla oyununuda oynama imkanı yakalamış olacaksınız. Gerçek kişilerin oluşturmuş olduğu bu platformumuz içerisinde sizlerden istenilen sizlerinde katıla biilmesi için uyması gereken bir takım kurallar mevcuttur. Bu kuralları ve özellikleri sizlerden aşağıya yazmış olduğumuz metin yazısında sunmuş bulunmaktayız.

KURALLAR

– Oyunu oynaya bilmeniz için internet bağlantınız olmalı
– Tavla.org resmi sitesinde kayıtlı nickiniz olmalı
– Daha önce operatör tarafından ceza almamış olmalısınız.

ÖZELLİKLER

– Bay veya Bayan Sorunu Yok
– 18 yaşından büyük olunmalı
– En az 10 kez tavla oyunu oynamış olmalı
– İletişim kısmından kişisel bilgilerinizi mail atmış olmalısınız.

Daha farklı kurallar ve daha farklı özellikler mevcut ancak ön başvuru için bu kurallar ve özellikler yetmektedir. Bu istediğimiz bilgileri iletişim kısmından bize göndererek gerçek kişilerle tavla oyunu oynamaya sizlerde hak kazana bilirsiniz. Bu oyunumuzu üstelik bedava tavla oyunlarından yararlanarak oynaya bileceksiniz.

HEMEN TAVLA OYNAMAK İÇİN TIKLA

BENZER YAZILAR

Kız Tavlası Nedir Kız Tavlası Nedir

Kız Tavlası Nedir Kız tavlası nedir ne işe yarar ve nasıl oynanır şöyle ki, eğlence seçeneği olarak geçmişten...

Tavla Nasıl Oynanır Tavla Nasıl Oynanır

Tavla Nasıl Oynanır Tavla nasıl oynanır sizlerde öğrenmek için yazımızı tamamen okumanız gerekiyor şöyle ki;...

Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır

Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır Tokat tavla oyunu nasıl oynanır şöyle ki; geçmişten günümüze değişerek ve gelişerek...

Tavla.ORG Türkiye'nin En Sevilen Tavla Ortamı


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli tavla oyunları sunan Tavla.ORG - Sizlere hem sohbet hem tavla oynama imkanı sunmaktadır.

Copyright - 2017 Tavla.ORG