Gerçek kişilerle tavla oyna

Gerçek Kişilerle Tavla Oyna

Tavla.ORG – Sitemiz içerisinde milyonlarca insanın yer almış olduğu oyunda sizlerde karşınızda rakip olarak olacak kişilerin gerçek olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu sebeple sitemiz olarak sizlere sunmuş olduğumuz tavla hizmet içerisinde yer alan kullanıcıların hepsi gerçek insanlardan oluşmaktadır. Gerçek insanlarla tavla oyunu oynayarak zaman geçirecek bunları yaparkende müzük keyfi yaşayacaksınız.

Gerçek kişilerle tavla oynamanın gerçek adresi olan www.tavla.org sitesi binlerce insanın içerisinde barındırdığı ve tavla oyna hizmeti sunan tek gerçek popüler tavla sitesi. Gerçek masa hissi oyunları arasında çevrimiçi tavla oyunu oynaya bilir, koleksiyon tavla oyunlarımızdan yararlana bilirsiniz.

gerçek tavla

Gerçek insanlar topluluğundan oluşan oyunumuz içerisinde zaman ile sizlere uyumlu yapay zeka tavla oyununuda aktif etmeyi düşünüyoruz bu yapay zeka sayesinde gerçek insanların olmadığı tavla oyununuda oynama imkanı yakalamış olacaksınız. Gerçek kişilerin oluşturmuş olduğu bu platformumuz içerisinde sizlerden istenilen sizlerinde katıla biilmesi için uyması gereken bir takım kurallar mevcuttur. Bu kuralları ve özellikleri sizlerden aşağıya yazmış olduğumuz metin yazısında sunmuş bulunmaktayız.

KURALLAR

– Oyunu oynaya bilmeniz için internet bağlantınız olmalı
– Tavla.org resmi sitesinde kayıtlı nickiniz olmalı
– Daha önce operatör tarafından ceza almamış olmalısınız.

ÖZELLİKLER

– Bay veya Bayan Sorunu Yok
– 18 yaşından büyük olunmalı
– En az 10 kez tavla oyunu oynamış olmalı
– İletişim kısmından kişisel bilgilerinizi mail atmış olmalısınız.

Daha farklı kurallar ve daha farklı özellikler mevcut ancak ön başvuru için bu kurallar ve özellikler yetmektedir. Bu istediğimiz bilgileri iletişim kısmından bize göndererek gerçek kişilerle tavla oyunu oynamaya sizlerde hak kazana bilirsiniz. Bu oyunumuzu üstelik bedava tavla oyunlarından yararlanarak oynaya bileceksiniz.

HEMEN TAVLA OYNAMAK İÇİN TIKLA

Gerçek kişilerle tavla oyna
Sayfaya Puan Ver

BENZER YAZILAR

Kız Tavlası Nedir Kız Tavlası Nedir

İçindekiler1 Kız Tavlası Nedir1.1 KIZ TAVLASI NASIL OYNANIR?1.2 Kız Tavlası Oyna1.3 KIZ TAVLASININ KARAKTERİSİTK...

Tavla Nasıl Oynanır Tavla Nasıl Oynanır

İçindekiler1 Tavla Nasıl Oynanır1.1 Tavla Oyunu Başlangıcı ve Kuralları1.2 Pulları Toplama Tavla Nasıl Oynanır Tavla...

Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır

İçindekiler1 Tokat Tavla Oyunu Nasıl Oynanır1.1 TOKAT TAVLASI OYUN KURALLARI1.2 TAVLA OYNAMAK UZMANLIK GEREKTİRİR Tokat...

Kullanıcılarına Gerçeklik Hissi VerenTavla Oynama Ortamı